Патріотичне виховання

Величезного значення у патріотичному вихованні дітей має ознайомлення із народом, його історією та культурою. Саме з цією метою 15.05.2014 року у нашому закладі відбулась розвага "Козацькі забави", метою якої було формування у дошкільнят тісного  зв′язку із рідним народом, його культурою, виховання любові до українського народу та формування відповідальності за майбутнє Батьківщини. Саме за допомогою пісні "Ми - маленькі козачата" педагоги закладу підводили до думки, що ми - нащадки козаків, відповідальні за долю Батьківщини. На розвагу завітав Старійшина Українського Козацтва, дідусь нашого вихованця Сокола Назара - Ткачук Андрій Васильович, який детальніше ознайомив дітей із історією козацтва, продемонструвавши, як козаки гартували свій бойовий дух. Проводились естафети, де вихованці були справжніми козаками, які залюбки долали перешкоди. Наприкінці свята діти і батьки із задоволенням приміряли на себе старовинну форму та ділилися подарунками.