Паспорт дитячого садка

Справжній дошкільний заклад - це не тільки місце, де діти набувають знань і вмінь, -  це багатогранне духовне життя дитячого колективу, в якому вихователь і вихованець об′єднані багатьма інтересами і захопленнями. Що ж таке сучасний дитсадок? Це, на нашу думку, потужна команда однодумців, які крокують нога в ногу до однієї спільної мети, це найбільш плідна та важлива ланка в системі освіти. Звідси ллється світло сучасної педагогіки, випливають її найкращі ідеї.

Життя висуває сьогодні надзвичайно актуальну проблему оперативного впровадження провідних наукових досягнень у практичну роботу з дітьми. Адже педагог - це старт, від якого дитина вирушить у незнайомий і цікавий світ життя.

Режим роботи

Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад № 3 Вінницької міської ради" працює за 12 - годинним режимом роботи.

Щоденно: 7.00 - 19.00.

Вихідний: субота, неділя, святкові дні.

Завідувач: Антонюк Вікторія Володимирівна

Години прийому: понеділок, середа, п′ятниця - 16.00 - 18.00.

Якісний склад груп

В дитячому садку функціонує 6 груп: з них 1 група для дітей раннього віку (від 1,5 року до 3 - х років), яка працює за 24 годинним режимом роботи та 5 груп для дітей віком від З до 6 (7) років.

Кількість груп раннього віку, які формуються щороку, коливається від 1 до 2 - х, в залежності від  кількості груп, які випускаються до школи.

Відомості про персонал закладу

Відповідно до штатного розпису колектив дошкільного закладу налічує 30 чоловік. З них: 15  педагогічних працівників і 15 чоловік обслуговуючого персоналу. З числа педагогічних працівників 6 педагогів мають повну вищу освіту, 9 педагогів мають базову вищу освіту, 2 педагоги мають кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії" та педагогічне звання "вихователь - методист", 1 педагог має кваліфікаційну категорію "спеціаліст І категорії".

Головна мета

Головна метa, яку поставив колектив - створити сприятливі умови для максимального фізичного розвитку дитини, її психіки, формування духовності, навичок комунікативності шляхом здоров'язбережувальних та здоров'яформувальних технологій.

Освітній процес здійснюється відповідно до Базового компонента дошкільної освіти, Програми виховання і навчання дітей від двох до семи років "Дитина", Програми розвитку дітей старшого дошкільного віку "Впевнений старт".

Ми завжди раді зустрічі з Вами!