Головне меню
Новини закладу


Перейти на сайт Вінницької міської ради


Перейти на сайт Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України


Перейти до стрічки новин освітнього порталу
Колектив закладу

Група раннього віку № 1 "Малятко"

Малюки ми гарненькі,

Веселенькі, чепурненькі.

Любим бігати, стрибати,

У веселі ігри грати,

Дружно працювати.

         Вихователь                                                                     Вихователь

Наталія Ігорівна Буряк                                            Інна Василівна Стефаненко

                                               

Пріоритетний напрямок роботи групи:

Сенсорно - пізнавальний розвиток.

 Середня група № 2 "Карапуз"

Ми веселі і завзяті,

"Карапузами" нас звати,

Ми вчимося рахувати,

кольори всі розрізняти.

Вчать нас гратись і співати,

а також  і танцювати.

Хоч і звуть нас "Карапузи",

та веселі ми всі друзі!

              Вихователь                                                              Вихователь

Ілона Іванівна Зарванська                                   

                                                                                      

 

 

 

 

 

 

 

 

Пріоритетний напрямок роботи групи:

Театралізована діяльність та впровадження елементів

парціальної програми "Грайлик" для дітей дошкільного віку.

(О.Березіна)

Старша група № 3 "Веселка"

Група "Веселка" є в нашім садку,

Ніде не знайдете ви більше таку.

Тут казка гніздечко звиває своє,

А дружба, як сонечко, радість дає.

             Вихователь                                                                     Вихователь               

Ліна Вікторівна Глущенко                                   Ольга Віталіївна Чорнописка   

                                                                       

Пріоритетний напрямок роботи групи:

Програма соціальної та фінансової освіти

дітей дошкільного віку

від 3 - х до 6 - ти років "Афлатот".  

Старша група № 4 "Гномики"

Ми в дитячому садочку,

мальовничому куточку:

граєм, розвиваємся,

підрости стараємся.

Хочем все на світі знати,

вмієм добре малювати.

Все ми робим залюбки - 

невгамовні "Гномики"!

               Вихователь                                                           Вихователь

Вікторія Василівна Ваколюк                            Наталія Миколаївна Ярощук        

                                                    

Пріоритетний напрямок роботи групи: 

Мовленнєвий розвиток з використанням елементів

іноваційної технології

Л. Шелестової "Вчимося читати".

Молодша група № 5 "Чудасики"

У "Чудасиках" всі дужі, сміливі,

Дітки охайні та кмітливі.

Отож, часу ви не гайте - 

До нашої групи завітайте. 

             Вихователь                                                                   Вихователь

Світлана Василівна Вітюк                                      Тетяна Василівна Романенко

                               

Пріоритетний напрямок роботи групи:

українське народознавство дошкільників (за методикою А.М.Богуш).

Впровадження парціальної програми

художньо - естетичного розвитку дітей

раннього та дошкільного віку "Радість творчості". 

Середня група № 6 "Пізнайко"

Група "Пізнайко" щиро Вас вітає!

Сумно ніколи в нас не буває:

Граєм, вчимося, спостерігаємо,

Радо дорослим допомагаємо!

В дружню сім'ю раді  Вас запросити,

З серцем відкритим любо зустріти!

        Вихователь                                                                             Вихователь

  Юлія Петрівна Гук                                                        Катерина Іванівна Цебер

  

Піоритетний напрямок роботи групи: 

Екологічне виховання - формування елементів

валеологічного світогляду, використання пошуково - дослідницької діяльності,

оволодіння елементарною оздоровчою термінологією.

Наш девіз: Ми допитливі малята,

Ми - "Пізнайки" дошкільнята,

Беремось до справ завзято,

щоб усе на  світі знати!

Музичний керівник

Тетяна Сергіївна Якубівська

Освіта вища.

Стаж педагогічної роботи складає 3 роки. 

Сестра медична старша 

Ольга Олексіївна Литвинюк

Стаж медичної роботи складає 14,5 років;

має І кваліфікаційну категорію.

Завгосп

Тетяна Сергіївна Гулько


Помічники вихователя

  Ольга Михайлівна                                                                 Валентина Вікторівна

          Шелепко                                                                                           Ларіна

                                                                

Інна Олександрівна                                                                      Ольга Миколаївна

     Дорофєєва                                                                                       Пехтелєва

                                                                

 Світлана Василівна                                                                  Інна Олександрівна

       Поліщук                                                                                        Підвальна

        

Працівники харчоблоку

 Кухар (IV розряд)                                                                      Кухар 

Інна Володимирівна                                                                   

          Саюк                                                                                           

                                                                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Помічник кухаря

Олена Володимирівна Коменчук

 

Машиніст прання й ремонту 

спецодягу (білизни)

Валентина Вікторівна Обертинська