Обмін досвідом

Система дошкільного виховання постійно удосконалюється, тому ми раді познайомити Вас з новими розробками нашого закладу.

Заздалегідь вдячні Вам за зацікавленність до нашої роботи.

ОБМІН ДОСВІДОМ:

Загальні батьківські збори

Практика свідчить, що одним із головних шляхів підвищення ефективності взаємодії з батьківським колективом є використання нетрадиційних форм і засобів роботи.
  Загальні батьківські збори, що відбулися в нашому дошкільному навчальному закладі 27 листопада 2014 року традиційними не назвеш, адже їх було проведено у досить цікавій та незвичній, водночас досить змістовній формі, що нагадувала собою справжнє свято.
    Так, збори на тему «Мистецтво взаємодії з батьками» передбачали розгляд таких питань:
1. Необхідність оптимізації ДНЗ і сім'ї в процесі організації роботи з патріотичного виховання.
2. Пріоритетні напрямки роботи дошкільного навчального закладу на 2014-2015 навчальний рік.
3. Стан харчування дітей в ДНЗ.
  Керівник закладу В.В.Антонюк звернулася до батьків зі словами вдячності за підтримку та співпрацю. Коротко розповіла про основні завдання та план роботи на навчальний рік. Вручила подяки найактивнішим батькам.
   Вихователь - методист закладу С.А.Новік розповіла шановному зібранню про умови, які створюються в ДНЗ з метою реалізації Базового компонента дошкільної освіти щодо патріотичного виховання дошкільників, звернула увагу учасників зборів на важливість впливу батьківських установок на розвиток дитини.
   Вихователі Ю.П.Гук, В.О.Лозна, І.І.Войтенко підготували для батьків глибокі роздуми «Завдяки чому дітям хочеться жити?», які торкнулися найтонших струн сердець усіх присутніх.
   Педагоги закладу продемонстрували свою творчість, ініціативу, неабияку педагогічну майстерність у ході зборів: разом зі своїми вихованцями виконували пісні, декламували вірші на патріотичну тематику.
  Дошкільнята були справжніми маленькими артистами: вихованці старшої групи № 3, як справжні козачата затанцювали веселий український танок на степ - платформах, старший дошкільник Віктор Білоконь вразив усіх глядачів у залі своїми здобутками у виді бойового мистецтва «Загартовування бойового духу».
  У дорослих перехопило дух від проведеного міні - заняття гуртка вивчення англійської мови "Fun with English". Маленькі гуртківці вміло продемонстрували глядачам виставу "Осінній етюд" англійською мовою, у ході якої показали свої досягнення, здобуті під час гурткових занять.
     Від такого проведення батьківських зборів усіх присутніх переповнювали позитивні емоції та хвилювання.
   Отже, батьки і дошкільний навчальний заклад можуть бути абсолютно спокійні за своє майбутнє, якщо виховають таких чуйних, дбайливих і добрих серцем дітей, а держава процвітатиме, якщо докладе всіх зусиль, щоб сформувати високоморальну та патріотично налаштовану особистість.