Співпраця з іншими закладами освіти

Дошкільний навчальний заклад №3 "Перлинка" тісно співпрацює з Вінницькою музичною школою №1. Педагоги та учні школи знайомлять наших малят з музичними інструментами, розкриваючи красу звучання кожного інструмента, прищеплюючи дошкільнятам любов до прекрасного світу музики. Так, 06.02.2013 року в нашому закладі відбувся концерт за участю учнів даної школи, під час якого чарівними звуками різноманітних музичних інструментів могли насолодитись і діти, і педагоги, і батьки.

Також 06.02.2013 року в нашому закладі відбулась зустріч батьків майбутніх першокласників з педагогами та психологом СЗОШ №36. Під час зустрічі розглядалось важливе та хвилююче всіх питання безболісного переходу від дошкільного життя до шкільного навчання. Психолог школи відповідала на чисельні питання батьків щодо підтримки дітей в період шкільної адаптації.

Дата: 2013-02-22 23:49:38