Літо - казкова пора

Літо - це дивовижно чарівний сезон для дітей. Це сприятлива пора для загартування та оздоровлення дошкільнят. Наш колектив дбає про фізичне, психічне та духовне здоров'я наших вихованців.

Протягом літнього оздоровлення для цілісного розвитку наших малюків ми використовували здоров'язбережувальні та здоров'яформувальні технології, які реалізуються комплексно через створення безпечного розвивального середовища, екологічно сприятливого життєвого простору, повноцінного медичного обслуговування, харчування, оптимізації рухового режиму, системного підходу до формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров'я і мотивації щодо здорового способу життя, дотримання гармонійних, доброзичливих взаємин між педагогами та вихованцями, самими дітьми.

Дата: 2013-08-23 22:35:18