Літо, літечко!

З метою якісного оздоровлення дітей дошкільний навчальний заклад № 3 "Перлинка" з 01.06.2014 року по 29.08.2014 року був переведений на літній режим роботи.

Відповідно до плану заходів робота проводилася за трьома напрямками, а саме: з кадрами, вихованцями та батьками. Оздоровча робота з дітьми включала збільшення перебування дітей на свіжому повітрі, подовження денного сну відповідно віку дітей, збалансованого харчування (введено ІІ сніданок у вигляді фруктів та соків), дотримання впродовж дня повітряного та водного режимів, дотримання вимог до одягу та взуття при перебуванні дітей у приміщенні та на майданчиках, загартовуючих процедур (обливання ніг та рук, ходіння босоніж по траві та піску, обтирання тіла вологим рушником та ін.).

Використовувались надувні басейни для всіх вікових груп. Систематично велася робота, направлена на розвиток та укріплення здоров’я кожної дитини, а саме: організація проведення ранкової гімнастики на свіжому повітрі, музичних та фізкультурних занять на свіжому повітрі, спортивних та розважальних свят.

Дата: 2014-09-23 20:58:04