Колективний перегляд

З метою підвищення професійної майстерності, обміну досвідом роботи педагогів та на виконання завдань річного плану,  19 березня в закладі було проведено колективний перегляд заняття з пріоритетами мовленнєвих завдань "Весняна мандрівка".

Виконуючи програмові завдання з мовленнєвого розвитку дошкільнят та використовуючи інноваційні форми роботи для стимуляції словесної творчості своїх вихованців, вихователь старшої групи № 3 Синчук Ірина Олегівна відповідально віднеслася до підготовки та проведення заняття, продемонструвавши свою педагогічну майстерність.

Проведене заняття сприяло розвитку у дітей творчих мовленнєвих здібностей, інтересу до пізнавальної діяльності, а кумедні казкові герої,  яких озвучували самі діти у ході театралізації, викликали море позитивних емоцій, допомогли малятам краще засвоїти програмовий матеріал.

Обговорення заняття відбулося у формі інтерактивної вправи "Відкритий мікрофон", що дало змогу обмінятися досвідом, висловити свої думки, враження, пропозиції всім педагогам, присутнім на колективному перегляді.

Дата: 2015-03-21 19:21:26