Зустріч учителів з батьками вихованців старших груп

Зустріч вчителів початкової школи І - ІІІ ступенів № 16 Вінницької міської ради з батьками вихованців старших дошкільних груп відбулася у стінах рідного садочка 26 березня.

Батьки, які вперше прийшли на такі батьківські збори, здивувалися тому, що на них чекали не нудні нотації, а відверта бесіда у дружньому колі зі щирими, привітними партнерами по вихованню їхніх дітей.
        На порядок денний було винесено ряд важливих питань:
1. Організація роботи ДНЗ та школи в умовах оновленої сучасної освіти. (Завідувач ДНЗ № 3 В.В.Антонюк)
2. Інноваційні вектори розвитку початкової школи. (Заступник директора з навчально-виховної роботи СЗОШ № 16 Лояніч Тетяна Борисівна)
3. Психолого - педагогічні засоби щодо створення умов для успішної адаптації першокласників (Практичний психолог СЗОШ № 16)
4. Підготовка дитини до школи - умова успішного навчання. (Вчителі початкових класів Лепетун Людмила Василівна, Євпак Алла Віталіївна)
5. Основні орієнтири Базового компонента дошкільної освіти з підготовки дітей до шкільного навчання. (Вихователь - методист ДНЗ № 3 А.М.Криворучко)
    Під час проведення зустрічі усіх присутніх порадували вихованці дошкільних груп, які на чолі зі своїми вихователями та музичним керівником Л.Ю.Толстою вправно продемонстрували свої фольклорні таланти у ході міні - концертної програми.
    У невимушеній атмосфері батьки зацікавлено обговорювали зі спеціалістами питання, що найбільше їх турбують напередодні вступу їхніх чад до школи.
Наприкінці зустрічі гості отримали пам'ятки «Сьогодні дошкільник, завтра - школяр»

Дата: 2015-03-28 09:17:10