Методичне об'єднання вихователів груп раннього віку
16 квітня в стінах нашого садочка відбулося методичне об'єднання вихователів груп раннього віку «Упровадження інноваційних освітніх технологій у процесі валеологічного виховання".
Метою заходу було:
1. Розкрити особливості впровадження інноваційних освітніх технологій в сучасний освітній процес з метою валеологічного виховання дошкільнят.
2. Удосконалити рівень теоретичної і практичної підготовки вихователів груп раннього віку з питання значення здоров'язбережувальних технологій в освітньому процесі.
3. Сприяти розвитку індивідуальної креативності кожного педагога.
Керівник м/о, вихователь - методист ДНЗ № 38 Долганова Ольга Анатоліївна ознайомила учасників з планом роботи, наголосила на актуальності теми потребам сьогодення.
Методистом ММК Ларисою Василівною Бондарчук було надано інформаційне повідомлення «Роль здоров'язбережувальних освітніх технологій у роботі педагога в умовах інтегрованого навчання», у якому розкрито суть і зміст даного питання.
У ході практичного блоку присутні педагоги переглянули заняття з пріоритетами валеологічного виховання «Пригоди Марійки», яке підготувала та провела вихователь Буряк Наталя Ігорівна - спеціаліст І категорії. Під час заняття діти раннього віку на чолі зі своїм вихователем продемонстрували різноманітні види роботи з активним включенням інноваційних оздоровчих технологій. По завершенню Наталя Ігорівна поділилася з учасниками методичного об'єднання своїми напрацюваннями, провела самоаналіз заняття.
Вихователь - методист закладу Алла Михайлівна Криворучко, на чолі з завідувачем Вікторією Володимирівною Антонюк, у своєму виступі «Родзинки педагогічної діяльності ДНЗ №3 «Перлинка» з валеологічного виховання» висвітлили досвід роботи дошкільного навчального закладу, ознайомили присутніх з системою впровадження інноваційних оздоровчих технологій в роботу з дітьми дошкільного віку.
Інтерактивна гра «Модель здоров'я», проведена з учасниками керівником м/о Долгановою Ольгою Анатоліївною, сприяла кращому засвоєнню отриманої у ході методичного об'єднання інформації.
На заключному етапі зустрічі, методист ММК Лариса Василівна Бондарчук підвела підсумки методичного об'єднання, присутні педагоги заповнили анкету - відгук, отримали корисні пам'ятки.

Дата: 2015-05-02 17:01:07