Відкрите заняття гуртка вивчення англійської мови

Особливості організації освітньо-виховного процесу з метою реалізації варіативної частини Базового компонента в гуртковій роботі з вивчення іноземних мов Read in English розглядаються педагогами нашого закладу як засіб соціалізації, розвитку та виховання особистісного становлення дитини до культури інших народів.

Вже традиційним у закладі стало проведення відкритих занять гуртка вивчення англійської мови In the World of Letters. Так, 11 червня відбулося справжнє театралізоване дійство, головними героями якого були Буратіно, Мальвіна, Артемон, Лиска Аліса, Кіт Базіліо, Тато Карло, Пепі Довга Панчоха, під час якого діти продемонстрували свої знання, здобуті за навчальний рік.

Знання літер англійського алфавіту та основні привила їх читання, вміння читати слова англійською та сприймати їх на слух - ось здобутки наших маленьких гуртківців! Під час заходу діти змагалися у мовних конкурсах разом зі своїми батьками. Між острівками-конкурсами батьківській увазі були представленні сцени-мініатюри, у яких діти показували свої вміння користуватися мовою усно.

Керівник гуртка Н.А. Маславчук, педагоги та батьки переконані, що під час виконання завдань у дітей виникає стійкий інтерес до англійської мови і в майбутньому всі знання, отримані в стінах дитячого садка, допоможуть дітям успішно вивчати іноземну мову в школі.

Освітньо-виховний процес в нашому ДНЗ, реалізовуючи Базовий компонент, буде надалі об'єднувати зусилля адміністрації, педагогів, дітей та їх батьків. При цьому ми завжди пам'ятаємо, що основне завдання - зберегти простір Дитинства.

Дата: 2015-07-04 13:57:50