Веселе літо - здорові та щасливі діти!

Літо, сонце, дитсадок -
Все для ігор, для діток.
Зайчик сонячний стрибає,
Він з малятами пограє:
Можна в жмурки в доганялки.
Раді Саші і Наталки
А Сергій в пісочку грав,
Він фортецю збудував.
На мурашник схожа дуже.
Влітку весело нам, друже!

Літо - прекрасна пора року. Час відпочинку, відпусток, поїздок, зустрічей.
З 1 липня 2015 року дітей всього мікрорайону привітно зустрів наш чарівний дитячий садок «Перлинка».
Як же зробити перебування у садочку для них пізнавальним, веселим, насиченим новими враженнями? Плануючи дозвілля для дітей наш педагогічний колектив ні на мить не забуває про головне - проявляти якомога більше любові до дитини, більше справжньої, розумної турботи про розвиток - фізичний, розумовий, емоційний, моральний. Адже так важливо забезпечити кожній дитині відпочинок, емоційне благополуччя.

1 липня - "День Знайомства"
Девіз дня: "Радо двері відчиняєм,
                       Щиро друзів всіх вітаєм!"
Вранці під веселу музику  діточок зустрічали казкові герої, які щиро вітали малюків, дарували їм яскраві прапорці та запрошували до ігор та забав.

Як же чудово розпочати день бадьорою ранковою гімнастикою у колі нових друзів!

Після смачного та корисного сніданку на малят чекало незабутнє Свято знайомства, у ході якого Клоун Бім звеселяв малюків дотепними жартами, Мальвіна - навчала правилам знайомства, Карлсон - бешкетував та грав із дітьми цікаві ігри. Малята повправлялися у співах, танцях. Незабутнє враження на всіх справило спільне виконання флеш - мобу "Маленькі зірки". По закінченню свята Літо запросило усіх на ігрові майданчики для виготовлення листівок та бейджиків.

У другу половину дня "Гіди" закладу здійснили пізнавальну екскурсію територією та приміщеннями дитячого садка для батьків та діточок.

Дата: 2015-07-02 21:31:55