День Миру та дружби
 2 липня - День Миру та дружби
   Девіз дня: "І дорослі і малі хочуть Миру на Землі"

Мир для маленьких вихованців нашого дитячого садка починається з привітної посмішки, теплоти та доброзичливості педагогів, друзів, з відчуття безпеки і комфорту, яким вони щоденно оточені в дитячому садку. Тому й зростають наші малята щасливими.

Фея Миру та принц Дружби радо зустрічали малюків на порозі садочка. Кожен вихованець отримав білого голуба Миру.

Після ранкової гімнастики в дошкільному закладі пройшов символічний забіг миру, де діти приєднали свої зусилля до збереження миру в Україні.

Після поживного сніданку відбулося свято Миру і дружби. Улюблені герої розважали діточок, проводили цікаві конкурси, навчали правилам товаришування.
Загальний таночок дружби об'єднав маленьких вихованців у чудовому прагненні до доброти, толерантності, вміння дружити і співпереживати.

Колективні колажі «Ми за Мир», зроблені маленькими дитячими рученятами, понесли дитячі мрії про чисте небо, ясне сонце, про бажання гратись, радіти, мати добрих друзів. А вони є у кожного малюка в «Перлинці» - надійні добрі друзі, з якими можна і таночок завести, і іграшкою поділитись та просто обійнятись.

У вечірні години для батьків вихованців педагогами було проведено майстер - клас «Голуб миру». Матусі разом зі своїми чадами навчалися виготовляти паперових голубів за допомогою різних технік (аплікування, орігамі, квілінг).

Щоденною працею педагоги закладу створюють для дітей всі умови для щасливого та безпечного дитинства.

Дата: 2015-07-03 09:35:49