День усмішки
3 липня - «День усмішки»
Девіз дня:"День усмішки ми святкуємо,
                    Рідним і друзям її подаруємо"
Усмішка - це дивовижна річ. Її можна подарувати кожному, вона нічого не коштує, але її вартість безцінна. Разом з усмішкою ми даруємо тепло і доброту наших сердець один одному.

А який же День усмішки без кумедних клоунів? Веселий клоун Бім та грайлива клоунеса Бонечка у ранкові години зустрічали діточок жартівливими забавками та дарували малечі «губки - посмішки».

Після бадьорої зарядки та корисного сніданку на подвір'ї дитячого садка відбувалося справжнє циркове дійство: ігри, фокуси, веселі номери за участю вихователів та дітей.

Цього дня діти усіх вікових груп займались малюванням радості, виготовленням смайликів та жартівливих масок. Діти обіймались, дарували один одному посмішки, приміряли незвичайні носи, очі та вуса, а потім із задоволенням проспівали всім знайому пісеньку про посмішку, яку в мультфільмі наспівував крихітка Єнот.

Педагоги закладу завжди підтримують своїх дітей, вчать їх радіти, щоб дитячі усмішки частіше сяяли.

Дата: 2015-07-03 22:14:30