День казки

6 липня - День казки

Девіз дня: «В гості казка завітала -
                          Вмить усіх малят зібрала»
Казка - це життя, це - світ, тільки бачиш його іншим поглядом. На світ казки треба дивитися так, як ти його сприймаєш серцем. Якщо таке відчуття є, значить - ти в казці...
Запрошення в цей казковий світ отримали маленькі вихованці нашого дитячого садка від хитрої Лисички та Курочки - трудівниці, які радо зустрічали малюків, дарували подаруночки - казкові персонажі (театр на паличках) та розповідали про те, що після сніданку чекають на зустріч з малятами їх улюблені казки.

Тому справжнім святом в нашому садочку стало театралізоване дійство за участю вихователів «Три бажання». Діти із великим задоволенням співпереживали героям, разом з ними раділи, вболівали та пишалися їх вчинкам.
Ігрові майданчики дитячого садка було розділено на сектори. В кожному секторі - атрибути та оформлення, що відповідають певній казці. Вихователі провели веселі ігри - естафети, літературні вікторини. Малята із захопленням розігрували невеличкі інсценівки з відомих казок, брали участь у театралізованих іграх.

У другу половину дня педагогами закладу було організовано «Художні майстерні», де батьки і діти мали змогу розфарбовувати улюблених казкових героїв, обмінюватися сімейним досвідом виховання малюків казкою.

Світ казок прекрасний і захоплюючий для малят. Тому через яскраві враження, а не через нав'язування та примушування, наш педагогічний колектив прививає любов до казки.

Дата: 2015-07-06 21:46:50