Як на Івана та на Купала
 7 липня - Івана Купала
Девіз дня: "Як на Івана та на Купала
                         Чарівну квітку ми відшукали"

В нашому садочку є багато хороших традицій. Та педагоги започаткували ще одну - це святкування Івана Купала. Це чудове свято приходить до нас щоліта і його шалено люблять діти!

Увесь святковий день проходив у цікавих традиціях фольклору. Вранці дітей зустрічали вихователі в українському вбранні, запрошували малечу здійснити пошук квітучої папороті, дарували віночки - обереги.

Головними учасниками свята були малята групи № 3 «Веселка» та групи № 4 «Гномики», але допомагали їм діти всіх груп, які зібралися на подвір'ї нашого садочка. Затамувавши подих дітлахи чекали на головних учасників. І ось вони, в гарних українських костюмах розпочинають свято під українську народну мелодію «Ой на Івана, на Купала». Дівчатка та хлопчики читали вірші про літо, красу природи, водили купальські хороводи, грали календарно - обрядові ігри.

Малята цього дня бавилися з водою, працювали у "Художніх студіях", займалися дослідницькою діяльністю.

Наші вихованці сьогодні не тільки знайшли свою чарівну квітку папороті а й з великим задоволенням разом зі своїми батьками у вечірні години плели купальські вінки, слухали легенди та бувальщини, пов'язані зі святом Івана Купала.

Тепер святкування Івана Купала стане доброю традицією, адже неможливо виховати нове, патріотично свідоме покоління громадян без знання ним історії, традицій та звичаїв рідного краю.

Дата: 2015-07-07 20:15:17