І у полі, і у лузі - ми природі вірні друзі
«І у полі, і у лузі - ми природі вірні друзі!»
Девіз дня: «Якщо природу любиш дуже
                            Поспішай на допомогу, друже!»

Як прилучити дитину до природи? Навчити цінувати, поважати і любити її? Адже це так необхідно, щоб малюк виріс чуйною і доброю людиною.

Цей день був досить незвичайним та наповненим новими подіями та враженнями.
За звичкою, вранці - раненько виконали ранкову гімнастику, гордо підняли прапор неньки України.

Маленькі українці і україночки співали пісні про красу рідної природи, весело гралися, читали вірші та завзято танцювали під час розваги, на яку завітали музичні керівники - слухачі курсів Вінницької академії неперервної освіти.

Наші гості були приємно вражені побаченим та почутим. А особливі відчуття пережили усі присутні під час плетення вінків з різнобарв'я літніх трав і квітів.

Протягом дня діти дізналися чимало цікавих фактів про життя тварин і рослин, розгадували головоломки і хитромудрі питання про природу, грали екологічні ігри, подорожували екологічною стежиною.

У другу половину дня відбулася спільна екологічна вікторина для батьків та дітей «Знай, люби, бережи», яку було проведено у формі екологічної мандрівки по станціях «Квітковий вернісаж», «Птахи - наші друзі», «Наші улюбленці - тварини». Батьки допомагали своїм дітям вирішувати екологічні ситуації, відгадували мелодії до знайомих пісень про природу.

Бачачи таке дбайливе ставлення до природного довкілля у нашому дитсадку, діти ніколи не зможуть стати жорстокими і байдужими до навколишнього світу.

Дата: 2015-07-08 21:46:54