День малюнка

День малюнка

Девіз дня : "Фарби й пензель заготую,

Гарно літо намалюю"

Ви помітили, що сьогодні у нас весь асфальт розмальовано малюнками? Та ще й усі альтанки перетворислися в художні галереї!
А все тому, що в дитячому садку сьогодні проходив День літнього малюнка.
Веселий художник з яскравою Палітрою зустрічали наших малят. Кожен отримав на долоньку чарівний малюночок - штампик.

В гостях у дітей побувало гаряче Літо, яке гралося з дітьми, танцювало, розважало їх, аж доки Баба Яга не викрала у нього чарівну скриньку з барвами. Та діти не розгубилися: вони виконали усі завдання Баби Яги та повернули кольори Літа.

По закінченню веселої розваги, на майданчиках діти разом з вихователями виконували колективні роботи на літню тематику різними техніками: малювання квачиком, поролоном, пальчиком, п'ятками, зубними щітками.

У другу половину дня  відбувся конкурс малюнку на асфальті "Яке чудове нині літо!" Діти разом з батьками та вихователями із захопленням та цікавістю взялися до створення фантастичних сюжетів. З допомогою крейди та талановитих рук на асфальті з'явилися чарівні тварини та рослини, неповторні літні пейзажі.

Дата: 2015-07-10 20:47:19