День іграшки

День іграшки
                             Девіз дня: «Іграшки усі візьмемо -
                                                З ними день цей проведемо»

Іграшки «ходять» у садочок разом із нашими малюками щодня щоб гратися, розважатися, навчатися, знайомиться там з іншими дітками.
Сьогодні наших вихованців разом зі своїми улюбленими іграшками зустрічав Котик Мурчик та Сорока Клара. Привітні герої дарували малятам кумедні картинки та запрошували погратися цікавими іграшками у садочку.

Після поживного сніданку на подвір'ї дитячого садка діточок зібрала Сорока Клара, яка облітала всі - усюди з новиною про те, що капосна Лиска викрала усі дитячі іграшки.

Діти весело, жваво та енергійно виконали усі завдання Лисички, продемонстрували, як дружно вони вміють гратися та як шанують свої іграшки, що рудій нічого не залишилося, як повернути крадене.

Після розваги кожна вікова група на своєму майданчику організувала виставки улюблених іграшок. Малеча разом зі своїми вихователями малювали малюнки на ігрову тематику, ремонтували іграшки. Старші дошкільники прийняли участь у ток - шоу «Розкажи про мене», у ході якого у вигляді інтерв'ю ділилися з друзями цікавими історіями про свою іграшку.

У другу половину дня з батьками та дітьми педагоги провели цікавий та корисний майстер - клас "Разом з нашими батьками зробим іграшки своїми руками". Дорослі з захопленням виготовляли іграшки з підручних матеріалів, разом зі своїми чадами оздоблювали їх.

Дата: 2015-07-13 20:14:44