День дитячого театру
Девіз дня:   "Театр ми полюбляємо -
                І різні ролі граємо"

Театру світ подібний казці,
Перуки тут, костюми, маски...
Настільки це захопливий процес -
Потрапити з життя у світ чудес!

Сьогодні вранці на малят, як завжди, чекало справжнє диво! На порозі закладу їх зустрічала Муза театру та маленька театральна Феєчка. Діти отримали чарівні маски та запрошення до світу театрального мистецтва.

У малечі та дорослих просто завмирало серце, коли відчинилися куліси і почалося чарівне дійство.
Вистава «Котик і Півник» принесла малюкам не тільки задоволення і радість, а й виховувала у них культурні та моральні якості.

Вихованці старшої групи № 3 розіграли для усієї малечі театральну мініатюру, поставлену за мотивами улюбленої казки «Ріпка» на новий лад.
На ігрових майданчиках юні театрали вправлялися у постановках міні - спектаклів, грали з ляльками, ознайомлювалися з різними видами дитячих театрів.

Дуже сподобалося малюкам власноруч виготовляти театральні маски, елементи театральних реквізитів.

У другу половину дня відбулося справжнє шоу! І це не дивно - святкове дефіле в театральних костюмах, яке влаштували педагоги зі своїми вихованцями занурив усіх присутніх у світ загадкового та неповторного театру.

Чудесні театральні перевтілення та вистави для дітей допомагають малюкові вирости доброю, порядною, культурною і успішною людиною. Чи не про це мріє кожна родина?

Дата: 2015-07-14 17:55:57