Маленькі друзі Світлофора
«Маленькі друзі Світлофора»
Девіз дня: "Світлофор потрібен всім -
            І дорослим, і малим"
Для чого дітям правила вивчати?
Для чого дітям їх потрібно знати?
А щоб в безпеці завжди жить,
В біду не потрапляти.

Ще один привід нагадати дітям про те, як правильно поводитися на дорогах міста - стало проведення тематичного дня «Маленькі друзі Світлофора».

То ж недаремно світлофор Моргайчик разом з кмітливою Курочкою зустрічали наших вихованців у ранкові години на подвір'ї садочка, загадували їм загадки про правила вуличного руху, дарували наклейки - призи.

Після смачного сніданку гучний свисток інспектора дорожнього руху зібрав малечу на повчальну святкову програму «На гостини до світлофора Моргайчика», у ході якої діти відшукали усі кольори світлофора, пригадали правила поводження на вулицях міста та ще й з величезним задоволенням пограли з Моргайчиком та його друзями веселі ігри - естафети.

На своїх ігрових майданчиках діти виготовляли макет світлофора, проїжджої частини, моделювали ситуації на дорозі, читали дитячі повчальні художні твори.

У другу половину дня дошкільнята разом зі своїми батьками прийняли участь у вікторині «Як по вулиці ідеш, будь уважним, друже!». Команди весело змагалися, вирішували різноманітні завдання про дорогу і рух, ділилися досвідом переходу вулиці, проїзду у транспорті.

Педагогічний колектив нашого ДНЗ прикладає значні зусилля для того, щоб діти зрозуміли, а не тільки запам'ятали те, що виконувати правила дорожнього руху потрібно завжди і всюди!

Дата: 2015-07-15 18:01:38