День бантиків і косичок

День бантиків і косичок

Девіз дня: "Гарні дівчатка в садочку у нас.

Скажемо їм: "Ви - просто клас!"

В мене бантик є красивий,
і червоний є і синій,
кожен день я їх міняю,
під наряди підбираю,
а сьогодні в мене свято -
то і бантиків багато.
Сьогоднішній святковий День бантика та косички - є чи не найулюбленішим для малечі серед літніх тематичних днів. На порозі дитячого садка їх весело зустрічали кумедні клоуни, розповідали смішинки - веселинки, дарували бантики.

Розвага «Гарні бантики у нас» осяяла усмішками обличчя і дітей, і дорослих. Щодо останніх, то вони із задоволенням поринули у дитинство, підхопивши естафету позитиву. Пісні і танці, веселі ігри та цікаві конкурси взяли в полон всіх присутніх. "Заплету я в косу бант", "Розв'яжи вузол", "Прикрась подарунок бантиком" -  це ще далеко не весь перелік конкурсів, в яких із задоволенням брали участь дітлахи. І неважливо, що не зовсім виходило зав'язати бант або розв'язати вузол, головне - святкова атмосфера підкріплена гарним настроєм.

На ігрових майданчиках діти разом з педагогами виготовляли бантики, прикрашали ними одяг, робили зачіски зі стрічками.

Та й на цьому свято не завершилось - у другу половину дня  відбулося веселе дійство за учасню старших дошкільнят та їх батьків "Веселкові бантики". Діти змагались у різноманітних конкурсах. Дівчатка робили зачіски з бантиками, а хлопчики плели дівчаткам косички.

Завершальним акордом Дня було прикрашання разом із батьками території ДНЗ бантиками та стрічками.

Дата: 2015-07-17 21:41:07