Олімпійський день
Олімпійський день
Девіз дня: «Ми - малята спритні й дужі,
            І до спорту небайдужі!»
З метою пропаганди здорового способу життя, розвитку олімпійського руху, поглиблення знань про Олімпійські ігри, у нашому дошкільному навчальному закладі було проведено Олімпійський день.
Ранок в садочку розпочався привітанням від Олімпійців, які захопливо розповідали про різні види спорту, дарували малятам картинки із зображеннями спортивного знаряддя, провели загальну ранкову гімнастику, у якій приймали участь діти, батьки, працівники дошкільного закладу.

З дітьми дошкільних груп було проведено дитячі Олімпійські ігри. Юні спортсмени із задоволенням виконували спортивні вправи, брали участь в естафетах, веселих спортивних змаганнях.

Малята груп раннього віку разом з веселими клоунесами під час спортивної розваги «На арені цирку» вміло наслідували рухи, виконували загальнорозвиваючі вправи, грали в ігри, приймали участь у невеличких естафетах.

У другу половину дня відбулася святкова церемонія відкриття тижня Здоров'я та Безпеки. Малята вирішували завдання валеологічного змісту, розігрували мініатюри про здоровий спосіб життя, потім, разом з вихователями та батьками, гордовито "запалили" Олімпійський вогонь та разом пронесли його територією ДНЗ.

Дошкільнята отримали заряд позитивних емоцій. А здорові та задоволені діти - це найбільша радість для кожного з нас!

Дата: 2015-07-20 17:21:06