День юного рятувальника
День юного рятувальника
Девіз дня: «Друзів врятувать з біди
                  Допоможемо завжди!»
Цього святкового дня наш дитячий садок зібрав під своїм крилом дітей - майбутніх рятувальників та їхніх друзів. Веселий Капітошка з Вовчиком вітали малят зі святом, розповідали про небезпеку від пустощів з вогнем, дарували запрошення на розвагу «Відважні пожежники».

Свято розпочалось віршами та урочистими привітаннями. Під час захопливих пригод, які очікували дітей у ході розваги, наші юні рятувальники виявилися не лише сміливими і спритними, але й творчими в умінні знаходити нестандартний підхід до непередбачуваних ситуацій. Діти брали участь у захоплюючих конкурсах та змаганнях.

Крім того, на ігрових майданчиках Пані Пожежа ознайомила малят з рятувальною технікою, розповіла дітям про засоби гасіння пожежі, надання першої допомоги у випадку отруєння димом.

Після смачної вечері, усе, чому навчилися юні вогнеборці показали рідним і знайомим, які завітали до дитячого садка.

Активний відпочинок, дружнє спілкування, веселі розваги, спортивні ігри, дотримання чіткого розпорядку дня, пильний нагляд з боку вихователів - усі ці фактори скріплюють дух і тренують витримку, готують до дорослого життя.

Дата: 2015-07-21 17:28:29