День козацьких забав
День козацьких забав
Девіз дня:   «Ми - маленькі козачата,
                      Український славний рід»
Саме з метою виховання патріотичних почуттів, зацікавленості дітей до минулого свого народу, правильного ставлення до своєї історії, у нашому дитячоту садку відбулося свято Козацьких забав.
У ранкові години славні козаченьки зустрічали малюків, розповідали про свої героїчні вчинки, дарували «козацькі вуса».

У ході розваги «Козацькому роду нема переводу» вихованці старшої групи читали вірші про Україну, розповідали прислів'я. Веселі та завзяті козачата навчалися «військовій справі». З великим захопленням батьки та всі присутні на святі спостерігали, як майбутні захисники Вітчизни вміло «володіли шаблями», «осідлали коня», «вибиралися з полону», «їли козацьку кашу», співали задушевні українські пісні, танцювали. Не обійшлося й без веселих жартів та конкурсів.

У другу половину дня на гостини до маленьких козачат завітав Старійшина Українського Козацтва, дідусь наших вихованців - Ткачук Андрій Васильович, який розповів дітям та дорослим про цікавинки козацького життя, продемонструвавши, як козаки загартовували свій бойовий дух. Натомість малята розповіли чудові вірші, заспівали гостеві пісню, побажали міцного здоров'я та довголіття.
Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять Героїв України.
Фінальним завершенням стала «Посвята в козачата».

Дата: 2015-07-22 18:03:48