День безпеки
День безпеки
Девіз дня:  «Здоровим будь,
                              Про безпеку не забудь!»
«Бережи здоров'я з юних літ», -
Мудрість, заповідана віками.
«Бережи себе від лих та бід», -
Голос серця рідних тата й мами.

Неформально, творчо, з позицій діяльнісного підходу у нашому дитячому садку відбувся День безпеки.

Ранок розпочався зі святкових зборів, на які було запрошено батьків. Незвичайна обстановка, яскраві костюми «героїв дня» Червоної Шапочки та Сірого вовка, які нагадували дітям та дорослим про правила безпечної поведінки та дарували картинки - підказки з телефонними номерами служб порятунку, зробили ранкові години справді незабутніми.
Після поживного сніданку дітей чекав справжній сюрприз - у гості до малят завітав ляльковий театр. І дорослі, і малі разом з ляльковими героями казки «Котик і півник» не лише насолодилися театральним мистецтвом, а й пригадали та закріпили правила безпечної поведінки.

По завершенню вистави вихователі усіх вікових груп провели бесіди про правила безпечної поведінки та веселі тематичні конкурси для малечі. Діти з неабиякою цікавістю віднеслися до таких заходів. Чимало з них виявило бажання в майбутньому стати рятувальником.

У другу половину дня усі малята зібралися на повчальну розвагу «Про безпеку дбаємо». Цікаве дійство заполонило дитячі душі: веселило, повчало і смішило досхочу. Ігри, естафети, пісні, таночки і ще багато чого цікавого - нікого не залишили байдужими. Навіть найменші наші дошкільнята своїми здивованими оченятами показували свої старання, намагалися зрозуміти, що безпечно, а що ні.
Всі ці миттєвості стали найкращим подарунком для працівників дошкільного закладу, які створили для дітей це свято.

Дата: 2015-07-23 17:52:15