День здоров'я
День здоров'я
Девіз дня:    «Здоровим будеш -
              Все здобудеш!»
Здоров'я - це неоціненний скарб. Ми повинні його берегти, шанувати та піклуватися про нього. Саме тому педагогами нашого ДНЗ було підготовлено та проведено День здоров'я.
В ранкові години малят радо зустрічав поважний лікар Айболить та спритний Спортсмен. «Герої дня» завзято розповідали дітям про те, як слід дбати про здоров'я, дарували фрукти.

В програму спортивного свята увійшли різноманітні оздоровчі форми роботи з дітьми, ігрові прийоми та вправи. Це і весела розминка з використанням елементів стретчингу, вправи з самомасажу, повітряні ванни у поєднанні з вологим обтиранням тіла, ходьба по доріжці здоров'я, і звичайно ж водні процедури. Ігрова форма проведення та нетрадиційне обладнання, що використовують педагоги закладу у фізкультурно - оздоровчій роботі з дітьми, дають змогу утримувати стійкий інтерес вихованців до піклування про власне здоров'я.

Після смачної та корисної вечері малята зібралися на спортивну розвагу «День здоровя святкує садок». В ході заходу були проведені різноманітні цікаві, веселі естафети та атракціони. Підносили завзятість та настрій дітей таночки «Зарядка», «Танцюємо разом». А щоб не сумували наші глядачі, їх також залучили до участі у святі - вони відгадували загадки, розповідали прислів'я та приказки про здоров'я.
День здоровя завершився церемонією закриття Тижня здоров'я та безпеки.

Ось так цікаво та з користю малята провели цей день у садочку. Саме така робота з фізичного виховання створює умови для емоційно - психологічного благополуччя дітей, тому що здійснює вплив на розвиток розуму, виховання характеру, сприяє засвоєнню знань та умінь.

Дата: 2015-07-24 17:41:20