День Нептуна
День Нептуна
Девіз дня: «Сміху, радості багато -
                               Це Нептун прийшов на свято»
День Нептуна, мабуть, саме веселе літнє свято, заповнене водними розвагами, жартами та конкурсами.
Дітвору із нетерпінням зустрічали у цей диво - день Русалонька та Водяний. Ці чудернацькі персонажі вітали дітей зі святом, дарували наклейки із зображенням мешканців підводного царства, жартували, грали з дітьми.

Після сніданку на малят чекала розвага «У гості до Нептуна». Веселі конкурси з водою, дотепні жарти Водяного, дивовижні пригоди, вихід Царя морів зі свитою із самісіньких блакитних хвиль - ці незабутні хвилини  свята всі його учасники будуть ще довго згадувати.

На ігрових майданчиках груп розгорнулися цілі міні - дослідні лабораторії: малята ознайомлювалися з властивостями води, встановлювали залежність життя на Землі від цілющої матінки - водиці.
Картинні галереї альтанок поповнилися шедеврами юних художників із теми "Світ підводного Королівства".

У другу половину дня педагоги організували та провели захоплюючий майстер - клас для батьків та дітей «Цікаві ігри з водою». Пройшов він дуже динамічно і позитивно. Адже і дорослі і малі люблять «нехитрі» розваги, тобто ті ігри та конкурси, в яких використовується якомога менше правил.

Дата: 2015-07-27 18:21:18