День Ввічливості
День Ввічливості
Девіз дня:     «Чемним по життю іди -
                         Бо ж людина в світі Ти!»
День Ввічливості у нашому дитячому садку відбувся не зненацька. Його організація та проведення - кропітка робота педагогічного колективу. Ігрові майданчики, групові приміщення було святково прибрано, розміщено безліч сюжетних ілюстрацій про правила етикету.
Незважаючи на похмуру вранішню погоду, усміхнені принц Будь - ласка та принцеса Здрастуй вітали діточок на порозі дитячого садка, дарували листівочки - сердечка, навчали малят мистецтву привітання.

Після смачного сніданку діти відправилися у веселу мандрівку до країни Ввічливості. На імпровізованих зупинках на малюків чекали зустрічі з казковими героями: дівчинкою Хвалькушою, старенькою Шапокляк, які намагалися заплутати дітей, нав'язати їм негарні манери та звички. Та наших діточок не проведеш! Вони не лише самі навчалися правил гарної поведінки, але й вчили правилам етикету «нечемних героїв». Наприкінці подорожі дошкільнят зустріли принц Будь - ласка та принцеса Здрастуй. Вони провели цікаві та корисні ігри, що сприяли формуванню доброти, чуйності, делікатності у малят.

На ігрових майданчиках вихователі через ігри, художньо - творчу діяльність сприяли проявам у малят позитивних якостей характеру, виховували морально - етичні норми життя.

У вечірні години батьків було запрошено на цікавий майстер - клас по виготовленню листівок - "добринок". То ж поки їхні чада розважалися та гралися, матусі з великою любов'ю виготовляли для них неперевершені листівки.
Педагоги нашого закладу переконані, що сьогоднішній святковий день Ввічливості є неабияким кроком у розвитку та зростанні душі дитини.

Дата: 2015-07-28 17:30:57