День Кульки

День Кульки

Девіз дня:    «В мене кулька кольорова,
                    Така чудова, веселкова!»
Цей день в нашому дошкільному закладі був дуже насиченим на цікаві події. Головним атрибутом дня була яскрава і всім знайома Кулька, оскільки повітряна, мильна кулька - це радість, сміх і запал!
Клоунеса Бульбашка та Кулька - Вередулька радісно зустрічали малюків у ранкові години, звеселяли малечу, провели запальну ранкову гімнастику.

Шоу мильних бульбашок, яке очікувало малят після корисного сніданку було неперевершеним! Жодна дитина не залишилася поза увагою, всі поринули у чарівний світ мильної бульбашки.

Ігри - розваги з велетенськими кулями, повітряними кульками, мильними бульбашками були переповнені азартом та емоціями дітей.

У цей день діти ділилися своїми враженнями від перебування у дитячому садку. Кожен висловлював свою думку в малюнку «Що мені сподобалось найбільше». Та найцікавішим було створення спільних із батьками колажів «Яскраві миттєвості братика Липня».

Швидко промайнув час перебування у нашій «Перлинці» діточок з 7, 9, 25, 31 дитячих садочків. Навіть примхи погоди не зашкодили цікавому і веселому проведенню днів канікул разом. За липень дітки підросли, оздоровилися, знайшли нових друзів.
Увесь персонал дошкільного навчального закладу № 3 «Перлинка» висловлює подяку батькам за розуміння та довіру. Адже діти - це найбільша цінність, яку Ви довірили нам.
Бажаємо всім малятам та їхнім батькам гарного літнього відпочинку!

Дата: 2015-07-29 18:17:43