Проведення Чемпіонату з різних видів спорту
      Найяскравішим спортивним комплексним заходом, що відбувся у нашому ДНЗ "Перлинка" стало проведення Чемпіонату з різних видів спорту серед вихованців старшого дошкільного віку.
     17 жовтня відбулося урочисте відкриття Чемпіонату. На свято було запрошено почесних гістей та суддів Чемпіонату: майстра спорту міжнародного класу з боротьби Сумо, багаторазову чемпіонку Європи з Сумо Вікторію Василівну Рогову та призера обласного Чемпіонату з Тхеквондо, володаря Чорного поясу І Дану з Тхеквондо, тренера дитячо - юнацького спортивного комплексу "FitLife" Галогана Михайла Михайловича.
   Протягом наступних 2 тижнів дошкільнята з команд "Веселка" та "Посмішка" виборювали перемогу у спортивних іграх з городків, боулінгу, шахів, шашок та змагалися з черлідингу.
   Церемонія закриття Чемпіонату відбулася у цікавій, невимушеній обстановці. Веселі герої проводили з дітьми розминки, звеселяли малих чемпіонів.
   Проведення Чемпіонату вкотре довело, що діти з величезним задоволенням виявляють спортивну активність під час змагань, підтримують один одного, вболівають за друзів.
    Для заохочення юним спортсменам суддівською комісією виставлялися бали. Завідувач ДНЗ Вікторія Володимирівна Антонюк з гордістю нагородила переможців Чемпіонату - вручила медалі та цікаві призи.
      Вітаємо наших чемпіонів!

Дата: 2015-11-06 20:52:21