Семінар керівників ДНЗ м.Вінниці

26 лютого 2016 року на базі нашого закладу відбувся семінар керівників ДНЗ міста за темою "Здоров′язбереження та здоров′яформування як вирішальний аспект в освітньому процесі ДНЗ", метою якого було збагачення методичного рівня компетентності керівників ДНЗ щодо особливостей впровадження здоров′язбережувальних та здоров′яформувальних інновацій в практику освітньої діяльності.

Під час проведення учасники семінару та гості могли ознайомитись з інноваційними технологіями в системі фізкультурно - оздоровчої роботи ДНЗ міста, про що повідомила методист міського методичного кабінету Лариса Бондарчук; з досвідом роботи дошкільного навчального закладу № 3 "Перлинка" щодо системи роботи управління процесом фізичного виховання, мету, завдання, форми роботи, зміст та методи впровадження інноваційних освітніх технологій щодо фізичного виховання та зміцнення дитячого здоров′я тощо, який представила завідувач ДНЗ № 3 "Перлинка" Вікторія Антонюк.

Під час методично - практичного блоку присутні могли ознайомитися з традиційними та нетрадиційними формами і методами оздоровлення, які займають вагоме місце у нашій роботі, а саме: різні методи загартування, використання сольових ламп для іонізації повітря, аромалампи, термодоріжки, елементи релаксації, масажу і самомасажу, оздоровчий хортинг. Ці методики мають ряд переваг серед інших видів фізичної активності: вони не вимагають великих приміщень і дорогого обладнання для занять і можуть проводитися з дітьми різного віку.

Наприкінці заходу присутні обмінялися враженнями від побаченого та побажали колективу і надалі поглиблено працювати над проблемою оздоровлення дітей, зниженням захворюваності, зміцненням їхнього здоров′я.

Дата: 2016-03-15 21:09:36