Педагогічна рада - методичний міст

З метою якісної підготовки дітей до школи 29.03.2016 року в нашому дошкільному закладі відбулася спільна педагогічна рада - методичний міст вихователів ДНЗ № 3 "Перлинка" та педагогів початкової школи СЗОШ № 16 "Забезпечення наступності в роботі з дітьми старшого дошкільного віку та учнями перших класів", на якій обговорювались питання наступності двох ланок освіти, проблеми освіти шестирічок.

Порядок денний:

1. Наступність і перспектива в роботі двох перших ланок освіти. Завідувач ДНЗ - В.В.Антонюк. (Інформаційне повідомлення).

2. Робота з організації наступності ДНЗ та школи. Завідувач ДНЗ В.В.Антонюк. (Довідка).

3. Психолого - фізіологічні особливості дітей 6 - 7 - річного віку. Готовність дітей 6 - річного віку до навчання в школі. Вчителі початкової школи СЗОШ № 16 О.М.Харченко, О.П.Безкоровайна, Н.С.Мельник. (Бесіда).

4. Адаптація першокласників до шкільного життя. Вихователь ДНЗ № 3 І.О.Синчук. (Інформація).

5. Усунення мовленнєвих вад - запорука успішного навчання в школі. Вихователь ДНЗ № 3 В.В.Ваколюк. (З досвіду роботи).

6. Готовність дитини до школи: складові успішного навчання. Педагоги ДНЗ № 3 "Перлинка", вчителі початкової школи СЗОШ № 16. (Методичний міст).

7. Презентація наочних форм роботи з батьками шестирічок. Педагоги ДНЗ № 3. (Виставка - презентація).

Вчителі початкової школи СЗОШ № 16 Ольга Миколаївна Харченко, Олена Павлівна Безкоровайна, Наталія Сергіївна Мельник розповіли про вимоги до особистості учня, особливості адаптації дітей до шкільного навчання, ознайомили з основними компонентами готовності дітей старшого дошкільного віку до шкільного навчання.

Педагоги дошкільного навчального закладу № 3 "Перлинка" під час методичного мосту надали інформацію про критерії адаптованості дитини до шкільного життя, складові готовності дитини до навчання.

Дата: 2016-04-17 19:30:10