Колективний перегляд
     29.03.2017 року у нашому садочку відбувся колективний перегляд гри - драматизації "Вовк та семеро козенят". Вихователь закладу Наталія Миколаївна Ярощук показала педагогам, як потрібно вчити своїх вихованців вибудовувати лінію поведінки у ролі, використовуючи атрибути, деталі костюмів; як заохочувати у дітей бажання імпровізувати, вміння вільно почувати себе у ролі; на прикладі казки формувати уявлення дітей про правила безпечної поведінки вдома; розвивати обережне і обачне ставлення до потенційно небезпечної для людини ситуації (не відчиняти двері чужим).
     Педагоги закладу смогли побачити на наочному прикладі, як формуються у дітей вміння узгоджувати свої дії з іншими "артистами", розвиваєтся інтерес до театральної гри шляхом активного залучення дітей до ігрових дій; виховуються артистичні якості, розкривається творчий потенціал кожної дитини, виховується бажання дітей спробувати себе у різних ролях.

Дата: 2017-04-15 20:49:32