"Колискова пісня - 2017"

13.04.2017 року в нашому закладі було організовано та проведено відбірковий етап міського конкурсу "Колискова пісня".

Керівництвом закладу було складено та затверджено Положення про проведення відбіркового етапу конкурсу.

Педагогами проведено відповідну роботу серед батьків, дідусів та бабусь, працівників закладу щодо участі у конкурсі.

Музичним керівником Т.С.Якубівською складено сценарій проведення відбіркового туру конкурсу "Колискова пісня". Програма конкурсу включала виконання колискових пісень. Конкурсні номери було представлено у номінаціях:

•  виконання української народної колискової пісні;

•  виконання колискових пісень народів світу (мовою оригіналу);

•  виконання колискових пісень сучасних авторів.

У конкурсній програмі взяли участь; Катерина Володимирівна Іщенко, учениця 10 - А класу ЗОШ І - ІІІ ст. № 33 ВМР, сестричка вихованця групи раннього віку № 1 з піснею "Сонько - Дрімко" (слова Наталії Кулик, музика Алли Мігай);Наталія Анатодіївна Порхун (середня група № 4), яка виконала "Колискову" на слова Миколи Сома, музику Оскара Сандлера; Олена Іванівна Осадчук (середня група № 4) з "Колисковою" на слова та музику Віктора Павліка; Петровська Тетяна Олександрівна (молодша група № 6) з піснею на слова та музику Лесі Горової "Колискова".

Виконавці представили різноманітні за змістом народні та сучасні колискові пісні в "живому" виконанні та у супроводі фонограми.

Учасники конкурсу виконували народні та сучасні колискові пісні. Виступи супроводжувалися відеороликами про дітей, групою підтримки (хореографія) тощо. Під час виступу виконавцями дотримано емоційності виступу, культури виконавської майстерності та естетики зовнішнього вигляду.

Журі конкурсу відзначило високий рівень культури виконавської майстерності, українознавчу та етнічну спрямованість представлених творів та нагородило всіх учасників конкурсу пам′ятними дипломами та сувенірами.

Дата: 2017-04-30 18:55:01