Гурткова робота

Одним зі шляхів індивідуалізації розвитку дошкільників є їх залучення до гурткової роботи, яка дає змогу своєчасно і найповніше розкрити природний потенціал кожної маленької особистості на основі її власних потреб, інтересів, нахилів.

У нашому дошкільному навчальному закладі успішно функціонують такі гуртки:

"Віночок" - керівник Тетяна Василівна Романенко у ході гурткових занять ознайомлює дітей з українською національною культурою, традиціями та обрядами. Заняття гуртка сприяють ефективному формуванню національної свідомості, зароджують національний дух.

"Пустотливі пальчики" - керівник Світлана Василівна Вітюк знайомить дітей з різними видами та жанрами образотворчого мистецтва, малята навчаються сприймати мистецькі твори, виявляти емоційне ставлення до зображеного. Під впливом таких занять у гуртківців розвиваються естетичні сприйняття, вміння помічати красу навколишнього, формуються здібності до образотворчої діяльності.

"Географічне товариство" - керівник гуртка Катерина Іванівна Цебер разом з вихованцями займається дослідженням і вивченням цікавинок рідного граю. Гурткові заняття сприяють формуванню національної свідомості, любові до рідної землі, народних звичаїв та традицій.

"Казка на долоньці" - керівник Вікторія Володимирівна Шевченко засобами театралізованої діяльності розкриває перед дітьми весь світ мудрої та вічної казки, розвиває творчі здібності особистості, а найголовніше, виховує справжню людину.

Гурток зі степ - аеробіки - керівник Вікторія Василівна Ваколюк під час занять зі степ - аеробіки на спеціальних степ - платформах поєднує базові вправи з елементами танців різних стилів, забезпечує тісний зв'язок  рухів з музикою і ритмами,  внаслідок чого відбувається збагачення рухового досвіду гуртківців, підвищується культура їх рухів.

"Маленькі дослідники" - засобами пошуково - дослідницької діяльності, гуртківці, на чолі з керівником Ліною Вікторівною Глущенко, розкривають таємниці довкілля, поринають у загадковиї світ природи.

"Зелена аптека" - керівник Юлія Петрівна Гук на заняттях гуртка ознайомлює малят з природою рідного краю, лікувальними властивостями лікарських рослин, звичаями та традиціями рідного народу, пов'язаними з рослинним світом.

"Співаночка" - гурткові заняття під керівництвом Валентини Вікторівни Кушнір покликані розвинути інтерес до пісні, збагатити музично - творчий досвід, розкрити можливості юних талантів до вокальної імпровізації, до розвитку співацьких навиків і слуху.

Відповідно до пріоритетних завдань, визначених програмами гурткової роботи, педагоги створюють усі умови для раннього виявлення обдарованості та повноцінного її розвитку, реалізовують творчий потенціал своїх вихованців, сприяють їх гармонійному особистісному зростанню.

Гурткова  робота в нашому дошкільному навчальному закладі стала невід'ємною частиною освітнього процесу!