Щиро вдячні усім батькам наших вихованців за взаєморозуміння та співпрацю у підготовці груп до нового навчального року!!! Тільки спільними зусиллями педагогів та членів родин вихованців перебування дітей у дитячому садку та організація освітнього процесу будуть кращими!!!

Безмежно вдячні Андрію Михайловичу Очеретному, депутату Вінницької міської ради, заступнику Генерального директора концерну “Поділля”; Тимофію Миколайовичу Гиренку, Генеральному директору концерну “Поділля” за проведений ремонт опалювальної системи групи № 6. Завдяки встановленим додатковим секціям батарей в зазначеній групі тепер дуже тепло і затишно!

 

 

 

 

Щиро дякуємо всім батькам дошкільного навчального закладу № 3 “Перлинка”, які взяли участь в упорядкуванні території дитячого садка, оформленні клумб, газонів, висаджуванні квітів та декоративних рослин.

Велика подяка батькам вихованців молодшої групи № 4 “Гномики” за організацію у придбанні нових сучасних меблів для групи.

 Адміністрація та весь колектив дошкільного навчального закладу № 3 “Перлинка” щиро дякує батьківському загалу за організацію та проведення ремонтних робіт (підлоги) в холі II поверху дошкільного закладу.

Дякуємо всім батькам дошкільного закладу №3 “Перлинка” за розуміння і допомогу у придбанні нового холодильника на харчоблок!

Щира подяка Етокову Ігорю Анатолійовичу за допомогу в адмініструванні сайту та обслуговуванні комп′ютерної техніки!

Адміністрація, колектив та батьківський загал дошкільного навчального закладу № 3 “Перлинка” щиро дякують депутату Вінницької міської ради Очеретному Андрію Михайловичу за організацію та проведення ремонту покрівлі дошкільного закладу!!!

Адміністрація закладу та весь колектив, а також батьківський загал від щирого серця дякують Генеральному директору концерну “Поділля” Тимофію Миколайовичу Гиренку та депутату Вінницької міської ради Андрію Михайловичу Очеретному  за проведення масштабних ремонтних робіт, а саме: встановлення металопластикових вікон в мансардних приміщеннях!

Висловлюємо щиру подяку батькам наших вихованців всіх без виключення вікових груп за придбання нових сучасних меблів для наших діток, а батькам груп № 3 “Веселка” та № 6 “Пізнайко” – за придбання нових дерев’яних споруд на ігрові майданчики!