Головне меню
Новини закладу


Перейти на сайт Вінницької міської ради


Перейти на сайт Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України


Перейти до стрічки новин освітнього порталу
Паспорт дитячого садка
    

      Справжній заклад дошкільної освіти - це не тільки місце, де діти набувають знань і умінь та навичок, -  це багатогранне духовне життя дитячого колективу, в якому вихователь і вихованець об′єднані багатьма інтересами і захопленнями. Що ж таке сучасний дитсадок? Це, на нашу думку, потужна команда однодумців, які крокують нога в ногу до однієї спільної мети, це найбільш плідна та важлива ланка в системі освіти. Звідси ллється світло сучасної педагогіки, випливають її найкращі ідеї.

      Життя висуває сьогодні надзвичайно актуальну проблему оперативного впровадження провідних наукових досягнень у практичну роботу з дітьми. Адже педагог - це старт, від якого дитина вирушить у незнайомий і цікавий світ життя.

              Режим роботи

Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад № 3 Вінницької міської ради" працює за 12 - годинним режимом роботи.

       Щоденно: 7.00 - 19.00.

       Вихідний: субота, неділя, святкові дні.

         Завідувач: Антонюк Вікторія Володимирівна

Години прийому: понеділок, середа, п′ятниця - 16.00 - 18.00.

        Якісний склад груп

    В дитячому садку функціонує 6 груп: з них 1 група для дітей раннього віку (від 1,5 року до 3 - х років), яка працює за 24 годинним режимом роботи та 5 груп для дітей віком від З до 6 (7) років.

    Кількість груп раннього віку, які формуються щороку, коливається від 1 до 2 - х, в залежності від  кількості груп дітей, які випускаються до школи.

       Відомості про персонал закладу

       Відповідно до штатного розпису колектив закладу дошкільної освіти налічує 30 чоловік. З них: 15  педагогічних працівників і 15 чоловік обслуговуючого персоналу. З числа педагогічних працівників 6 педагогів мають повну вищу освіту, 9 педагогів мають базову вищу освіту, 2 педагоги мають кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії" та педагогічне звання "вихователь - методист", 1 педагог має кваліфікаційну категорію "спеціаліст І категорії".

       Головна мета

     Головна метa, яку поставив колектив - створити сприятливі умови для максимального фізичного розвитку дитини, її психіки, формування духовності, навичок комунікативності шляхом здоров'язбережувальних та здоров'яформувальних технологій.

    Освітній процес здійснюється відповідно до Базового компоненту дошкільної освіти, Програми виховання і навчання дітей від двох до семи років "Дитина", Програми розвитку дітей старшого дошкільного віку "Впевнений старт".

           Ми завжди раді зустрічі з Вами!