З  18.04.2022р.  по 29.04.2022р. з метою виховання свідомого та дбайливого ставлення до навколишнього середовища, формування у дітей стійких установок на раціональне природокористування, активізації  практичної природоохоронної роботи дітей, формування життєвих компетентностей у контексті ідей сталого розвитку суспільства в нашому закладі проведено екологічний марафон  «Ми творимо планету власноруч».

Висаджування квітів, кущів, догляд за квітниками, деревами, тематичні заняття-милування, занятя – дослідження, заняття з використанням авторських казок В.О. Сухомлинського, творів живопису, різнопланова пізнавальна та зображувальна діяльність, захоплюючі казки, оповідання та мультфільми про природу, – все для того, аби діти виросли друзями для матінки – природи.