Гурткова робота

Невід′ємною частиною освітнього процесу та одним зі шляхів індивідуалізації розвитку дошкільників є їх залучення до гурткової роботи, яка дає змогу своєчасно і найповніше розкрити природний потенціал кожної маленької особистості на основі її власних потреб, інтересів, нахилів.
У нашому закладі в 2020-2021 н.р. успішно функціонують такі гуртки:

“Веселі читайлики”

(гурток раннього читання)

Використовуючи нескладні ігрові завдання, навчає своїх вихованців читати легко спочатку склади, слова, а потім словосполучення, речення, тексти Вікторія Василівна Ваколюк. Робота гутрка базується на одній з найефективніших методик навчання дошкільників читанню Людмили Шелестової.

“Грація”

(гуторк фізкультурно-оздоровчого спрямування)

В основу занять гуртка покладено напрям горизонтального пластичного балету авторської технології Миколи Єфименко. Горизонтальний пластичний балет – це не простоцікава форма роботи з дітьми, це ефективна форма фізичного виховання дошкільнят, побудована на природних законах біологічного розвитку дитини. Керівник гуртка Юлія Петрівна Гук, застосовуючи гармонійні фізичні навантаження, розвиває у гурківців граціозність, пластичність, формує стійкий інтерес до фізичних вправ.

“Граймо разом”

(гутрок художньо-есттичного  спрямування)

Музичний керівник Ольга Петрівна Розторгуєва знайомить  дітей з цікавим  світом музичних інструментів, створює умови для розвитку творчої активності дітей у музичній діяльнсті, заохочує їх до імпровізації в грі на музичних інструментах, розвиває музичний слух, почуття ритму, гармонії, естетичної насолоди.

“Маленькі природолюби”

(гурток еколого – природничого спрямування)

Допомогти дітям усвідомити єдність світу природи і людини, зрозуміти причинно – наслідкові зв’язки у навколишньому світі природи, розкрити його таємниці та сформувати основи екологічного світогляду вихованців,  – такі завдання ставить перед собою керівник гуртка Ганна Федорівна Чамлай.