КАДРОВИЙ СКЛАД ПЕДАГОГIВ КЗ «ДНЗ № 3 ВМР»

№ з∕п Прізвище, ім’я, по батькові Категорія Посада Освіта
1. Станіславчук  Ірина Валеріївна  кваліфікаційна категорія
«спеціаліст вищої категорії»
завідувач вища
2. Кравчук Наталія Іванівна кваліфікаційна категорія
«спеціаліст І категорії»
вихователь-методист вища
3. Буряк Наталія Ігорівна кваліфікаційна категорія
«спеціаліст І категорії»
вихователь  вища
4.Селезньова Людмила Григорівнакваліфікаційна категорія «спеціаліст ІІ категорії»виховательвища
5. Синчук Ірина Олегівна кваліфікаційна категорія
«спеціаліст»
вихователь базова вища
6. Гук Юлія Петрівна 11 тарифний розряд вихователь базова вища
7. Збрицька Юлія Олегівна 10 тарифний розряд вихователь неповна вища
8. Вітюк Світлана Василівна кваліфікаційна категорія «спеціаліст ІІ категорії» вихователь вища
9. Добренко Галина Петрівна кваліфікаційна категорія «спеціаліст» вихователь вища
10. Луценко Лариса Миколаївна11 тарифний розряд вихователь вища
11. Винограденко Лілія Олександрівна кваліфікаційна категорія «спеціаліст ІІ категорії» вихователь вища
12. Кущ Юлія Петрівна 10 тарифний розряд вихователь базова вища
13. Розторгуєва Ольга Петрівна 9 тарифний розрядмузичний керівник вища
14. Єфімова Аліна Володимирівна 10 тарифний розряд виховательбазова вища
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПосада
1Литвинюк Ольга Олексіївнасестра медична старша
2Гулько Тетяна Сергіївназавідувач господарства
3Качковська Ольга михайлівнапомічник вихователя для дітей віком до 3-х років
4Слива Лариса Яківнапомічник вихователя для дітей віком від 3-х років
5Касянюк Ганна Вікторівнапомічник вихователя для дітей віком від 3-х років
6Дробаха Галина Леонідівнапомічник вихователя для дітей віком від 3-х років
7Єфремова Любов Миколаївнапомічник вихователя для дітей віком від 3-х років
8Дорофєєва Інна Олександрівнапомічник вихователя для дітей віком від 3-х років
9Кравчук Марина Борисівнапомічник вихователя для дітей віком від 3-х років
10Пехтелєва Ольга Миколаївнапомічник вихователя для дітей віком від 3-х років
11Саюк Інна Володимирівнакухар
12Єгоров Олексій Борисовичкухар
13Кузнєцова Світлана Миколаївнакастелянка
14Обертинська Валентина Вікторівнамашиніст прання й ремонту  спецодягу (білизни )
15Гулько Віктор Борисовичробітник з комплексного обслуговування й ремонту будівель
16Поступайло Андрій Миколайовичсторож
17Гришаєва Любов Василівнасторож
18Єсін Анатолій Борисовичдвірник
19Арнаутова Оксана Іванівнапідсобний робітник