Головне меню
Новини закладу


Перейти на сайт Вінницької міської ради


Перейти на сайт Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України


Перейти до стрічки новин освітнього порталу
Новини
Піщані фантазії

 9 липня
«Піщані фантазії»
Девіз дня: "Разом в пісочницю ідемо -
                         Піщану казку там зведемо" 
    Діти надзивичайно полюбляють гратися. Але є такі розваги та ігри, в які малята залюбки граються кожного літнього дня! Це - ігри з піском.
  Вранці діточок зустрічала Фея піску та веселе зайченятко, які дарували наклейки, запрошували усіх у подорож до Чарівного піщаного містечка, де малята на протязі дня будуть гратися з піском, будувати казкові палаци та дивовижні країни.
    Свято розпочалося на прибраному кольоровими кульками та прапорцями ігровому майданчику біля Чарівної пісочниці. До дітей в гості завітала вже знайома їм привітна Фея піску, яка познайомила малят зі своїми друзями - казковими героями. Вовк та заєць, лисичка - сестричка та пухкенький колобок розвеселяли малюків, проводили з дітьми цікаві ігри - естафети з використанням піску «Відшукай казкового героя», «Хто швидше облаштує город», «Посадимо клумбу для лисички», загадували загадки про пісок, воду та сонце. 
 
 
 Наприкінці свята відбулася дитяча дискотека. Діти разом з героями дня хвацько  витинали українського гопака. 
Свято продовжувалося на майданчиках, де діти, як справжні скульптори, створювали піщані споруди. Чого тут тільки не було: іменинний пиріг, морський краб, чарівний палац, човник, пальма з черепахою, і підводне королівство. Після відведеного часу, малюки разом зі своїми вихователями презентували свої «будівлі». 
 
 
Задоволення від роботи з піском отримали всі діти та дорослі. Завідувач закладом - Вікторія Володимирівна Антонюк нагородила переможців медалями - піщинками.
 
 У другу половину дня вихователі разом з дітьми радісно зустрічали батьків, яких вони запросили на майстер - клас за технікою "Sandplay".
 
 
 
 
 
                       
 
 Досвід педагогів дошкільного закладу переконує, що саме такий захід, як Свято піску, допомагає розвивати в дітей самостійність, творчість, комунікабельність, вміння домовлятися з друзями.
 
 
 
 
 
 
 

Дата: 2015-07-09 21:11:11