Головне меню
Новини закладу


Перейти на сайт Вінницької міської ради


Перейти на сайт Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України


Перейти до стрічки новин освітнього порталу
Новини
Методичне об"єднання інструкторів з фізкультури

18 березня 2016 року дошкільний навчальний заклад № 3 "Перлинка" гостинно приймав у своїх стінах інструкторів з фізкультури, вихователів санаторних груп, груп спеціального призначення з вадами опорно - рухового апарата ДНЗ міста в рамках проведення методичного об′єднання "Застосування здоров′яформувальних та здоров′язбережувальних технологій в ДНЗ".

Гостям було запропоновано оглянути виставку нетрадиційного, нестандартного фізкультурного обладнання, методичних напрацювань колективу ДНЗ № 3 «Перлинка» з питань здоров'язбереження та здоров'яформування дітей дошкільного віку.

Методистом міського методичного кабінету Л.В. Бондарчук було розкрито питання впровадження інноваційних технологій в систему фізкультурно - оздоровчої роботи ДНЗ міста. Слухачі отримали методичні рекомендації щодо підбору та реалізації інноваційних оздоровчих заходів з вихованцями ДНЗ. 

Вихователь середньої групи № 5 Тетяна Василівна Романенко підготувала цікавий комплекс вправ ігрового самомасажу на тему: «Грайливі рученята, вправні ноженята», адже однією з популярних, ефективних, доступних методик зміцнення і удосконалення свого здоров'я є система ігрових вправ самомасажу тіла з допомогою різних предметів, що включає дихальні, фізичні, медитаційні вправи, які призначені для фізичного і духовного удосконалення. 

Вихователем старшої групи № 6 Юлією Петрівною Гук було проведено заняття - подорож "У пошуках найбільшої зірки" з елементами пластик - шоу. Педагог професійно та на високому педагогічному рівні провела захід, продумала його хід, способи організації дітей на фізкультурному занятті, використала інновації, здоров'язберігаючі технології, створила позитивну атмосферу для дітей, результатом чого став піднесений емоційний настрій дошкільнят.  

Родзинкою методичного об'єднання стала презентація роботи гуртка зі степ - аеробіки у виконанні вихованців середньої та старшої груп, виступ гуртка творчих педагогів «Гармонія руху».

Цікавим та корисним для усіх учасників був майстер - клас з впровадження здоров'яформувальних технологій, проведений Людмилою Мостовенко - керівником методичного об'єднання інструкторів з фізкультури. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Дата: 2016-03-23 21:11:35