banner-image

Заняття доброти 2021р.

Кілька років поспіль хлопчики і дівчатка “Перлинки” та їхні педагоги традиційно долучаються до Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин, ініційованого благолійною...

Деталi >>

День знань 2021

Вересень щедро сонцем зігрітий.В садочок увсюди сходяться діти.Квіти барвисті в них у руках,Вогники щастя ясніють в очах.В кожного радісна усмішка сяє. Діток своїх садочок вітає.

Деталi >>

Тиждень безпеки дитини

З метою практичного закріплення дітьми, відповідно до їх вікових категорій, теоретичних знань, умінь та навичок з питань безпеки життєдіяльності а також практичної перевірки здатності дитячого колективу, педагогічних працівників і обслуговуючого персоналу закладу грамотно та чітко діяти у разі загрози або виникнення надзвичайних, несприятливих побутових або нестандартних ситуацій та в умовах загорози терористичного акту, в період з 17.05.2021 по 21.05.2021 р. в КЗ « ДНЗ № 3 ВМР» проведено Тиждень безпеки дитини.

Деталi >>

Чемпіонат з різних видів спорту в рамках “Старти надій” серед вихованців КЗ “ДНЗ№3 ВМР”

На виконання засад Базового компоненту дошкільної освіти України щодо формування основних фізичних якостей, рухових умінь, оволодіння початковими елементами спортивних ігор, вправами спортивного характеру, удосконалення системи фізичного виховання старших дошкільників, залучення їх до різноманітних видів фізичної рухової активності в травні 2021р. відбувся І тур чемпіонату серед вихованців старших груп №3 та №4.

Деталi >>

Онлайн – семінар «Профілактика професійного вигорання педагогів ЗДО як засіб мотивації до активної взаємодії учасників освітнього процесу»

     25 лютого 2021 року на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №3 Вінницької міської ради» проведено онлайн – семінар для вихователів-методистів ЗДО Вінницької територіальної...

Деталi >>

Інструктивно-методичний онлайн-семінар для вихователів-методистів ЗДО Вінницької ТГ “Показовий день Тижня безпеки дитини “Безпека в соціумі:сучасні загрози”

27.04.2021р. на базі КЗ “ДНЗ№3 ВМР” пройшов інструктивно-методичний онлайн-семінар для вихователів-методистів ЗДО Вінницької територіальної громади “Показовий день Тижня безпеки дитини “Безпека в соціумі:сучасні загрози”. Відкрила...

Деталi >>