Група №1 “Малятко”

У групі працюють вихователі Кущ Юлія Ігорівна, Луценко Лариса Миколаївна та помічник вихователя Качковська Ольга Михайлівна.

Освітній процес в групі здійснюється відповідно до освітньої програми для дітей від 2 до 7 років “Дитина”. Педагоги впроваджують парціальну програму з фізичного виховання для дітей раннього та дошкільного віку “Казкова фізкультура” (авт М.Єфименко)

Група №2 “Карапуз”

У групі працюють вихователі Синчук Ірина Олегівна та Сіргун Яна Анатоліївна, помічник вихователя Дробаха Галина Леонідівна.

Освітній процес в групі здійснюється відповідно до освітньої програми для дітей від 2 до 7 років “Дитина”. Педагог впроваджуює методику навчання читанню Н.Шелестової та організовує гурткову роботу “Веселі читайлики”.

Група №3 “Веселка”

У групі працюють вихователі Винограденко Лілія Олександрівна та Збрицька Юлія Олегівна, помічник вихователя – Касянюк Ганна Вікторівна. Освітній процес в групі здійснюється відповідно до освітньої прогрми для дітей від 2 до 7 років “Дитина”.

Група №4 “Гномики”

У групі працюють вихователі Буряк Наталія Ігорівна та Селезньова Людмила Григорівна, помічник вихователя – Єфремова Любов Миколаївна. Освітній процес в групі здійснюється відповідно до освітньої програми для дітей від 2 до 7 років “Дитина”. Педагоги впроваджують парціальну програму “Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку” (авт. Н.Гавриш, О.Саприкіна, О.Прометун) та інноваційну технологію “Логіко-математичний розвиток дошкільників шляхом використання паличок Кьюізенера”

Група №5 “Чудасики”

У групі працюють вихователі Вітюк Світлана Василівна та Єфімова Аліна Володимирівна, помічник вихователя Дорофеєва Інна Олександрівна. Освітній процес в групі здійснюється відповідно до освітньої програми для дітей від 2 до 7 років “Дитина”. Педагог впроваджує парціальну програму “Безмежний світ з LEGO” та організовує роботу гуртка “LEGOland”.

Група №6 “Пізнайки”

У групі працюють вихователі Гук Юлія Петрівна та Добренко Галина Петрівна, помічник вихователя Кравчук Марина Борисівна. Освітній процес в групі здійснюється відповідно до освітньої програми для дітей від 2 до 7 років “Дитина”. Педагоги впроваджують парціальну програму “Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку” (авт. Н.Гавриш, О.Саприкіна, О.Прометун) та парціальну програму з фізичного виховання для дітей раннього та дошкільного віку “Казкова фізкультура” (авт М.Єфименко). Для вихованців групи організовано заняття гуртків “Грація” та “Віконечко у світ”

Музичний керівник Розторгуєва Ольга Петрівна

Сестра медична старша Литвинюк Ольга Олексіївна

Завідувач господарства Гулько Тетяна Сергіївна

Кухарі Саюк Інна Володимирівна, Єгоров Олексій Борисович та підсобний робітник Арнаутова Оксана Іванівна

Кастелянтка Кузнєцова Світлана Миколаївна, помічник вихователя Пехтелєва Ольга Миколаївна та машиніст з прання та ремонту білизни Обертинська Валентина Вікторівна.