Проєкт «Психолого-педагогічна підтримка батьків в умовах надзвичайної ситуації»

25.10.2023 року в КЗ "ДНЗ № 3 ВМР" відбулася перша зустріч за проєктом «Психолого-педагогічна підтримка батьків в умовах надзвичайної ситуації»,

Проєкт реалізується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF) та сприяння МОН України.
        Вихователем- методистом Ольгою Нідзельською було проведено заняття з батьками на тему: “Як впливає війна на дітей та дорослих. Чому ми відчуваємо те, що відчуваємо”.
        За чашечкою кави в дружньому колі ми гарно провели час та поспілкуватися про різні реакції дітей та дорослих на стрес та травматичні події, розглянули симптоми, які спостерігаються у нашій поведінці та стані. Дякуємо батькам за довіру, активність та співпрацю. Рухаємося далі!