Невід′ємною частиною освітнього процесу та одним зі шляхів індивідуалізації розвитку дошкільників є їх залучення до гурткової роботи, яка дає змогу своєчасно і найповніше розкрити природний потенціал кожної маленької особистості на основі її власних потреб, інтересів, нахилів.

У  закладі в 2023-2024 н.р. успішно функціонують такі гуртки:

“Веселі читайлики” (гурток мовленнєвого спрямування)

Використовуючи нескладні ігрові завдання, знайомить своїх вихованців з літерами, навчає читати легко спочатку склади, слова, а потім словосполучення, речення, тексти педагог Василина ОЛІЙНИК. Робота гутрка базується на одній з найефективніших методик навчання дошкільників читанню Людмили Шелестової.

«Чарівні палички»  (гурток логіко-математичного спрямування)

Вихователь  Юлія ПОТАПОВА знайомить дітей із  кольоровими паличками для лічби бельгійського вчителя  –  Джоржа Кюїзенера. Вони являються  багатофункціональним математичним матеріалом, який  сприяє розвитку дитячої творчості, фантазії і уяви, пізнавальної активності, дрібної моторики, наочно-дієвого мислення, уваги, просторового орієнтування, сприйняття, конструкторських здібностей.

«Маленькі українці» (гурток національно-патріотичного спрямування)

Робота гуртка спрямована на розширення  та поглиблення знань дітей про нашу Батьківщину – Україну, державні та народні символи , відчуття приналежності до своєї країни , ціннісного ставлення  до родини, бажання берегти народні звичаї та традиції, закладання основ громадянської свідомості та відповідальності – такі завдання ставить перед собою педагог Людмила СЕЛЕЗНЬОВА.

 

«Казкова фізкультура» (гурток фізичного спрямування)

Керівник гуртка Юлія ГУК  ефективно впроваджує інноваційну методику Миколи ЄФИМЕНКА , яка грунтується на принципі гармонійного природного фізичного розвитку дітей, що дозволяє виховувати здорових,  всебічно розвинених  особистостей, які мають змогу  успішно адаптуватися  до навколишнього світу.

 

“Віконечко у всесвіт”