Невід′ємною частиною освітнього процесу та одним зі шляхів індивідуалізації розвитку дошкільників є їх залучення до гурткової роботи, яка дає змогу своєчасно і найповніше розкрити природний потенціал кожної маленької особистості на основі її власних потреб, інтересів, нахилів.

У  закладі в 2022-2023 н.р. успішно функціонують такі гуртки:

“Веселі читайлики” (гурток мовленнєвого спрямування)

Використовуючи нескладні ігрові завдання, знайомлять своїх вихованців з літерами, навчають читати легко спочатку склади, слова, а потім словосполучення, речення, тексти педагоги Василина ОЛІЙНИК та Яна СІРГУН. Робота гутрка базується на одній з найефективніших методик навчання дошкільників читанню Людмили Шелестової.

“Граймо разом” (гутрок художньо-естетичного  спрямування)

Музичний керівник Ольга Петрівна Розторгуєва знайомить  дітей з цікавим  світом музичних інструментів, створює умови для розвитку творчої активності дітей у музичній діяльнсті, заохочує їх до імпровізації в грі на музичних інструментах, розвиває музичний слух, почуття ритму, гармонії, естетичної насолоди.

“Маленькі економісти” (гурток економічного спрямування)

Допомогти дітям усвідомити елементарні економічні знання, формувати соціально-фінансову культуру, виховувати у них бережливість  – такі завдання ставить перед собою керівник гуртка Світлана ВІТЮК.

“Барвиста радість” (гурток художньо-естетичного спрямування)

На заняттях гуртка діти разом з Юлією ПОТАПОВОЮ навчаються  бачити та відчувати красу навколишнього середовища, відображати цю красу у своїх  малюнках у нетрадиційних техніках малювання, експериментують з різними матеріалами. Такі заняття розвивають уяву, художнє мислення, емоційну чуйність до прекрасного та розвивають творчі здібності дітей. 

“Вправні пальчики” (гурток художньо-естетичного спрямування)

Вихованців  групи № 4 кличе  у загадковий світ орігамі  керівник гуртка Людмила СЕЛЕЗНЬОВА. Діти навчаються створювати композиції з форм, що одержали після згинання кружечків різними способами. Такі заняття розвивають дрібну моторику рук

“Екологознайки” (гурток екологічного спрямування)

Сприяє інтелектуальному розвитку дошкільнят через пошуково – експериментальну діяльність, фомуванню у них основ ціннісного світогляду, розумного природокористування, систематизують та поглиблюють знання вихованців про явища та об’єкти неживої природи заняття гуртка, керівником якогоє Тетяна КУКУРУДЗ.  

“Моя Вінничина”(гурток краєзнавчого спрямування)

Керівник гуртка Аліна ЄФІМОВА прищеплює дошкільнятам інтерес минулого та сучасного  рідного  міста, його  пам’ятних та визначних місць, видатних людей; розвиває пізнавальні здібності дітей  в процесі музейної педагогіки,  виховує почуття патріотизму, гордості за свій край та його людей.