Група для дітей раннього віку №1 “Малятко”

У групі працюють вихователі  Цимбал Марина Андріївна, Качковська Ольга Михайлівна. та помічник вихователя Білик Вікторія Петрівна. Освітній процес в групі здійснюється відповідно до освітньої програми для дітей від 2 до 7 років “Дитина”. Педагоги впроваджують авторську методику “Образотворча діяльність –джерело естетичних емоцій та розвитку дітей раннього віку” (авт. С.В.Циганова)

Качковська Ольга Михайлівна
Цимбал Марина Анатоліївна
Білик Вікторія Петрівна
Група для дітей молодшого дошкільного віку №2 “Карапуз”

У групі працюють вихователі Щербанюк Діна Василівна та Кукурудз Тетяна Вікторівна, помічник вихователя  Горшкова Ольга Миколаївна. Освітній процес в групі здійснюється відповідно до освітньої програми для дітей від 2 до 7 років “Дитина”. Педагоги впроваджують авторську методику “Навчання читанню” (авт. Н.Шелестова),  організовують гурткову роботу “Веселі читайлики” та “Екологознайки”.

Кукурудз Тетяна Вікторівна
Щербанюк Діна Василівна
Горшкова Ольга Миколаївна
Група для дітей старшого дошкільного віку №3 “Веселка”

У групі працюють вихователі Олійник Василина Василівна та Потапова Юлія Олегівна, помічник вихователя  Касянюк Ганна Вікторівна. Освітній процес в групі здійснюється відповідно до освітньої прогрми для дітей від 2 до 7 років “Дитина”. Педагоги впроваджують  авторську методику “Навчання читанню” (авт. Н.Шелестова), парціальну програму «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку»  (авт. Н.Гавриш, О.Саприкіна, О.Пометун) та організовують гурткову роботу “Веселі читайлики” і “Радість творчості”.

Олійник Василина Василівна
Потапова Юлія Олегівна
Касянюк Ганна Вікторівна
Група для дітей старшого дошкільного віку  № 4 “Гномики”

У групі працює вихователь Селезньова Людмила Григорівна, помічник вихователя  Єфремова Любов Миколаївна. Освітній процес в групі здійснюється відповідно до освітньої програми для дітей від 2 до 7 років “Дитина”. Педагог  впроваджуює  парціальну програму “Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку” (авт. Н.Гавриш, О.Саприкіна, О.Прометун) та організовує гурткову роботу “Паперові дива”.

Селезньова Людмила Григорівна
Єфремова Любов Миколаївна
Група для дітей молодшого дошкільного віку №5 “Чудасики”

У групі працюють виховательЄфімова Аліна Володимирівна, помічник вихователя Дорофеєва Інна Олександрівна. Освітній процес в групі здійснюється відповідно до освітньої програми для дітей від 2 до 7 років “Дитина”. Педагоги впроваджують  передовий педагогічний досвід “Економічне виховання дошкільників” та організовують роботу гуртків “Маленькі економісти” і “Скарбничка Вінниці”.

Черната Інна Анатоліївна
Дорофеєва Інна Олександрівна
Група для дітей середнього дошкільного віку №6 “Пізнайки”

У групі працюють вихователі Гук Юлія Петрівна, Добренко Галина Петрівна та помічник вихователя Кравчук Марина Борисівна. Освітній процес в групі здійснюється відповідно до освітньої програми для дітей від 2 до 7 років “Дитина”. Педагоги впроваджують парціальну програму “Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку” (авт. Н.Гавриш, О.Саприкіна, О.Прометун) та парціальну програму з фізичного виховання для дітей раннього та дошкільного віку “Казкова фізкультура” (авт М.Єфименко). середнього

Гук Юлія Петрівна
Добренко Галина Петрівна
Кравчук Марина Борисівна

Музичний керівник  організовує освітній процес відповідно до освітньої програми для дітей від 2 до 7 років “Дитина”,  впроваджує на музичних заняттях  систему К.Орфа “Всесвіт музичних звуків”  та організовує роботу гуртка “Граймо разом”.

Завідувач господарства Гулько тетяна Сергіївна
Сестра медична старша Литвинюк Ольга Олексіївна
Кухар Саюк Інна Володимирівна
Кухар Єгоров Олексій Борисович
Каштелян Кузнєцова Світлана Миколаївна
Машиніст з ремонту та прання білизни Обертинська Валентина Вікторівна
Помічник вихователя Петелєва Ольга Миколаївна