Група для дітей раннього віку №1 “Малятко”

У групі працюють вихователі Кущ Юлія Ігорівна, Цимбал Марина Андріївна та помічник вихователя Качковська Ольга Михайлівна. Освітній процес в групі здійснюється відповідно до освітньої програми для дітей від 2 до 7 років “Дитина”. Педагоги впроваджують авторську методику “Образотворча діяльність –джерело естетичних емоцій та розвитку дітей раннього віку” (авт. С.В.Циганова)

Кущ Юлія Ігорівна
Цимбал Марина Андріївна
Качковська Ольга Михайлівна
Група для дітей молодшого дошкільного віку №6 “Пізнайки”

У групі працюють вихователі Гук Юлія Петрівна, Добренко Галина Петрівна та помічник вихователя Кравчук Марина Борисівна. Освітній процес в групі здійснюється відповідно до освітньої програми для дітей від 2 до 7 років “Дитина”. Педагоги впроваджують парціальну програму “Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку” (авт. Н.Гавриш, О.Саприкіна, О.Прометун) та парціальну програму з фізичного виховання для дітей раннього та дошкільного віку “Казкова фізкультура” (авт М.Єфименко). 

Гук Юлія Петрівна
Добренко Галина Петрівна
Кравчук Марина Борисівна
Група для дітей середнього дошкільного віку №3 “Веселка”

У групі працюють вихователі Олійник Василина Василівна та Потапова Юлія Олегівна, помічник вихователя  Касянюк Ганна Вікторівна. Освітній процес в групі здійснюється відповідно до освітньої прогрми для дітей від 2 до 7 років “Дитина”. Педагоги впроваджують  авторську методику “Навчання читанню” (авт. Н.Шелестова), парціальну програму «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку»  (авт. Н.Гавриш, О.Саприкіна, О.Пометун) та організовують гурткову роботу “Веселі читайлики” і “Радість творчості”.

Олійник Василина Василівна
Потапова Юлія Олегівна
Касянюк Ганна Вікторівна
Група для дітей середнього дошкільного віку  № 4 “Гномики”

У групі працює вихователь Селезньова Людмила Григорівна, помічник вихователя  Єфремова Любов Миколаївна. Освітній процес в групі здійснюється відповідно до освітньої програми для дітей від 2 до 7 років “Дитина”. Педагог  впроваджуює  парціальну програму “Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку” (авт. Н.Гавриш, О.Саприкіна, О.Прометун) та організовує гурткову роботу “Паперові дива”.

Селезньова Людмила Григорівна
Єфремова Любов Миколаївна
Група для дітей старшого дошкільного віку №2 “Карапуз”

У групі працюють вихователі Сіргун Яна Анатоліївна та Кукурудз Тетяна Вікторівна, помічник вихователя  Горшкова Ольга Миколаївна. Освітній процес в групі здійснюється відповідно до освітньої програми для дітей від 2 до 7 років “Дитина”. Педагоги впроваджують авторську методику “Навчання читанню” (авт. Н.Шелестова),  організовують гурткову роботу “Веселі читайлики” та “Екологознайки”.

Сіргун Яна Анатоліївна
Кукурудз Тетяна Вікторівна
Горшкова Ольга Миколаївна
Група для дітей старшого дошкільного віку №5 “Чудасики”

У групі працюють вихователі Вітюк Світлана Василівна та Єфімова Аліна Володимирівна, помічник вихователя Дорофеєва Інна Олександрівна. Освітній процес в групі здійснюється відповідно до освітньої програми для дітей від 2 до 7 років “Дитина”. Педагоги впроваджують  передовий педагогічний досвід “Економічне виховання дошкільників” та організовують роботу гуртків “Маленькі економісти” і “Скарбничка Вінниці”.

Вітюк Світлана Василівна
Єфімова Аліна Володимирівна
Дорофеєва Інна Олександрівна

Музичний керівник Розторгуєва Ольга Петрівна організовує освітній процес відповідно до освітньої програми для дітей від 2 до 7 років “Дитина”,  впроваджує на музичних заняттях  систему К.Орфа “Всесвіт музичних звуків”  та організовує роботу гуртка “Граймо разом”.

dsc_4692
Завідувач господарства Гулько тетяна Сергіївна
Сестра медична старша Литвинюк Ольга Олексіївна
Кухар Саюк Інна Володимирівна
Кухар Єгоров Олексій Борисович
Кастелянтка Кузнєцова Світлана Миколаївна
Машиніст з ремонту та прання білизни Обертинська Валентина Вікторівна
Помічник вихователя Петелєва Ольга Миколаївна